Архів

Друк

Кременчуцька ТЕЦ економитиме майже мільйон кубометрів газу щодоби

Днями на Кременчуцькій ТЕЦ частину газу замінили на інший вид палива — мазут.

Як прокоментував перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген Пругло, 16 січня ПАТ «Полтаваобленерго» ввело в експлуатацію на Кременчуцькій ТЕЦ відповідні потужності.

— Було виконано необхідні налагоджувальні роботи, оскільки форсунки для мазуту на підприємстві були встановлені попередньо, — говорить Євген Пругло. — Сам мазут передбачалося використовувати в якості резервного палива. Тепер для централізованого опалення Кременчуцька ТЕЦ щодня використовуватиме 500 тисяч кубометрів газу. Натомість електроенергію вироблятимуть з використанням мазуту. Це дозволяє зекономити 910 тисяч кубометрів блакитного палива на добу.

Багато це чи мало? Якщо говорити мовою цифр, то на рік Полтавська область отримала ліміт газу у розмірі майже 320 мільйонів кубометрів газу для всіх комунальних теплогенеруючих підприємств області. Тепер завдяки заміні газу на інший вид палива на одному лише підприємстві, область щодоби економитиме майже мільйон кубометрів дорогого блакитного палива. А це 360 мільйонів «кубів» на рік. Таким чином підприємства області розпочали активно впроваджувати заходи, що передбачають суттєве скорочення споживання природного газу. Нагадаємо, що відповідне розпорядження голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко дав на одній з перших апаратних нарад. Тоді керівник області озвучив і цифру економії: до кінця року споживання газу в регіоні має зменшитися на 30%.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини