Архів

Друк

В ПНПУ обговорили виховний потенціал студентського самоврядування

30 вересня – 1 жовтня2014 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація виховного потенціалу системи студентського самоврядування вищих навчальних закладів України».

Конференцію організували кафедра педагогічної майстерності та менеджменту спільно зі студентською радою університету за активної підтримки управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Не дивлячись на останні події в нашій країні, студентство продовжує доводити, що ми – єдині. Адже до ПНПУ імені В. Г. Короленка на конференцію завітали гості з різних міст України: Тернополя, Харкова, Кривого Рогу, Києва, Чернівців. Важливо відзначити, що серед гостей були не тільки студенти, а й викладачі, що свідчить про серйозне ставлення до роботи студентського самоврядування. Тому й робота конференції велася на науковому рівні, в режимі суб’єкт-суб’єктної взаємодії.

Учасників шанованого зібрання привітала секретар міської ради Оксана Деркач, котра наголосила на вагомості для молоді проекту Школа «Лідер майбутнього», який реалізується за підтримки міської ради. Також вона вручила почесні нагороди викладачам та студентам.

Перед присутніми також виступила начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту Олена Ромас, розповівши про активи студентського самоврядного руху Полтави.

З вітальними словами до учасників зібрання звернулися ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка професор Микола Степаненко та декан природничого факультету, завідувач кафедри педагогічної майстерності та менеджменту професор Марина Гриньова.

Два дні учасники конференції працювали за такими напрямами:

- Розвиток студентського самоврядування України в контексті євроінтеграційних процесів;

- Виховний потенціал системи студентського самоврядування вищих навчальних закладів України;

- Організація цілеспрямованого навчання і виховання суб’єктів студентського самоврядування;

- Посилення ролі органів студентського самоврядування в управлінні вищим навчальним закладом;

- Командна основа діяльності студентського самоврядування та ін.

Проте самоврядці мали змогу попрацювати ще й над саморозвитком, адже такими тренерами як С. В. Жук та О. А. Денисенко для учасників конференції було проведено тренінги «Розвиток лідерського потенціалу та навичок ефективної взаємодії в команді».

А на завершення кожного дня конференції на учасників чекали екскурсії нашим чудовим містом та Музеєм-заповідником «Поле Полтавської битви», під час якої гості відвідали Сампсонівську церкву та Полтавський Хрестовоздвиженський монастир. Зусиллями організаторів заходи пройшли на високому рівні та в неформальній атмосфері. Задоволені та сяючі очі гостей – висока відзнака для організаторів.

Час конференції пролетів дуже швидко, проте дуже плідно й ефективно. Гості залишилися задоволеними, результати конференції опубліковані в збірнику, ухвалені в резолюції. А студентське самоврядування продовжує розвиватися, вдосконалюватися та збільшувати свій виховний вплив на студентську молодь.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини