Архів

Друк

Як у Кременчуці цьогоріч відзначатимуть День міста

29 вересня 2014 року кременчужани відзначатимуть 443-річницю від дня заснування свого міста та 71-річницю визволення його від німецько-фашистських загарбників.

У рамках святкувань цих дат у Кременчуці буде проведено низку урочистостей. Розпочнуться вони мітингами у Автозаводському та Крюківському районах міста. Зокрема, на лівобережжі Кременчука такий урочистий захід відбудеться 24 серпня у Парку Миру, а на правобережній його частині – 26 вересня.

Щодо до загальноміського мітингу, присвяченого Дню народженню міста, то його проведення заплановане безпосередньо на 29 вересня. Цього дня кременчуцька громада традиційно збереться поблизу пам’ятника «Воїну Визволителю», щоб вшанувати героїв Великої Вітчизняної війни та висловити своє негативне ставлення до зовнішньої агресії проти сучасної незалежної України, що відбувається сході нашої держави.

Серед заходів, передбачених святковою програмою, будуть й Міський фестиваль юннатів «Моя Батьківщина – Україна» (26.09), виставка голубів «Кременчук – місто майбутнього» (27.09), благодійна акція «Пробіг із вірою в серці» 27.09), велопробіг (28.09), виставка «Містечко майстрів» (28,09), тощо. Упродовж святкового тижня також будуть проведені зустрічі з визволителями Кременчука, покладання квітів до пам’ятних місць і братських могил, солдатська каша, відвідини ветеранів ВВв, які знаходяться на лікуванні у госпіталі інвалідів. Завершиться святкування Дня народження міста урочистими зборами. На цей захід кременчуцьку громаду буде запрошено до Міського палацу культури 29 вересня.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини