Архів

Друк

Нардеп Каплін: У четвер Верховна Рада розгляне змінений законопроект «Про санкції»

Вже завтра депутати розглянуть законопроект «Про санкції», який ухвалили в першому читанні.

Про це повідомив народний депутат від фракції «УДАР» Сергій Каплін під час прес-конференції на порталі «Обозреватель». Він розповів, що документ зазнав суттєвих змін. Зокрема буде прибрана норма про те, що санкції можуть застосовуватися проти громадян України. Також будуть вдосконалені механізми ухвалення санкцій та порядок їхнього прийняття. Окрім цього Сергій Каплін розповів про те, що у закон необхідно внести норму про відповідальність за невиконання санкцій.

«До другого читання закон про санкції суттєво зміниться. Вже вчора депутати почали вносити доповнення, зокрема документ обговорювали на засіданні Комітету з питань національної безпеки та оборони. І думаю, що до завтра фракція «УДАР» приведе закон до юридичних стандартів і здорового глузду. На мою думку, у документі поки немає головної норми – запровадження відповідальності за невиконання санкцій», - розповів Сергій Каплін.

Народний депутат також повідомив, що доопрацьований закон може не мати норм про введення санкцій проти громадян України. Також будуть чітко сформовані три напрямки санкцій – персональні, секторальні та проти іноземної держави, тобто Росії. Запроваджуватимуться санкцій РНБО та Верховною Радою. Зокрема Парламент буде ухвалювати прийняття секторальних санкцій та проти іноземної держави.

«Вже в четвер закон може бути внесено на розгляд Верховної Ради. І сподіваюся, що він буде прийнятий разом із законом про люстрацію і вибори. І ухвалення цих документів на пряму залежить від Олександра Турчинова. Він може перекрити підземні переходи для депутатів, щоб у разі неприйняття цих законів депутати не ховалися, а вийшли до народу і подивилися йому у вічі. Ось тоді буде результат», - заявив Сергій Каплін.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини