Архів

Друк

Заклади, на які скаржаться кременчужани, перевіряє спеціальна комісія

До виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та правоохоронних органів часто надходять скарги від кременчужан на роботу закладів громадського харчування, що порушують шумовий режим.

Минулого тижня комісія, до складу якої увійшли працівники управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики, санітарно-епідеміологічної служби та міліції перевірили ряд кафе та барів у Крюкові. Перевірку провели як у тих об’єктах, на які скаржилися мешканці, так і у інших, що розташовані у цьому районі міста.

За словами начальника управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмили Жорняк, комісією було виявлено, що практично всі перевірені заклади громадського харчування не мали необхідних дозвільних документів на роботу. Тому їх керівників запросять до виконкому на засідання спеціальної комісії, яка займається розглядом подібних питань. Вона має визначитися з тим, чи можливе подальше існування цих об’єктів, та передати документи на розгляд виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Поділіться з друзями:   

Останні новини