Архів

Друк

В Полтаві відбудеться жіночий велопарад "в горошок"

Велолюбителі вирішили не відставати від модних тенденцій цього року і провести Велопарад Дівчат в останній день весни - 31 травня.

Тематикою цьогорічного параду визначили "Плаття в горошок"! Збір об 11:00 традиційно на площі Зигіна.

Один з головних модних трендів сезону "Весна-літо 2014" - принт, який можна вважати справжньою класикою моди. Мова йде про "горошок", який з'явившись в модному світі дуже давно, до цих пір не втратив своєї актуальності.

Вперше тканина в "горошок" з'явилася у Франції в кінці 18-го сторіччя. Тоді вона була дуже популярна серед знатних людей, які відмовлялися від одноманітного та монотонного одягу. Відтоді "горошок" не виходить з моди. Його активно використовують у своїх колекціях як світові дизайнери, так і прості модниці по всьому світу.

- Зрозуміло, що строгого дрес-коду ніхто не вимагає, тому політ вашої фантазії, дівчата, не обмежений! Це може бути і спідниця в тему, або блузочка, шарфик або хустинка, а може бути навіть парасолька. Не забуваємо прикрасити і велосипед! - говорить голова правління ГО "ВелоПолтава" Валерій Нурумов.

- Тематика - це рекомендація, а не пропуск на парад. Тобто всі леді можуть проявити креатив і відчути себе принцесами та королевами на цьому додатковому жіночому святі! - доповнює велолюбителька Ольга.

Подробиці на форумі "БЫСТРЕЕ ВЕТРА".

Оргкомітет "ВелоПолтави"
Поділіться з друзями:   

Останні новини