Архів

Друк

Біометричні документи

Біометричні документи.

1. Близько 45 країн з числа тих, які видають біометричні документи, зберігають на документах одночасно і відбитки пальців, і зображення особи, в той же час більше 30 країн використовують лише оцифроване фото власника документа. Решта країн в даний час використовують тільки зображення обличчя, але найближчим часом планують використовувати і дані дактилоскопії.

2. Біометричні паспорти це практично. Паспорт громадянина України, виготовлений у формі пластикової картки буде більш зручним та зносостійким ніж паперовий аналог. Вперше паспорт громадянина України видається безкоштовно. Біометричні паспорти це безпечно Для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою. У разі крадіжки чи втрати такого паспорту, зловмисники не зможуть скористатися ним.

3. Відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України, що видається сьогодні Управлінням Державної міграційної служби України в Полтавській області та його територіальними підрозділами, має необмежений строк дії, а тому, навіть після впровадження паспортів нового зразка, такі паспорти залишаться чинними. Змінювати їх на біометричні - це право, але не обов'язок кожного громадянина України.

4. Враховуючи те, що при оформленні біометричних документів буде дещо змінено процедуру подачі заяви, такі документи будуть видаватися тільки у разі подання заяви вже за новою процедурою. Інформація, щодо дати, починаючи з якої громадяни будуть подавати заяви на отримання документів нового зразка після завершення підготовчих заходів щодо впровадження таких документів, буде оприлюднена заздалегідь.

Управління ДМС України в Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини