Архів

Друк

Депутати-свободівці зареєстрували законопроєкт про позачергові вибори міського голови і депутатів Полтавської міськради

У Верховній Раді України народні депутати від ВО "Свобода" Олег Сиротюк, Юрій Бублик та Валерій Черняков зареєстрували законопроєкт "Про призначення позачергових виборів Полтавського міського голови та депутатів Полтавської міської ради 25 травня 2014 року".

Підставами для внесення проєкту Постанови Верховної Ради України "Про призначення позачергових виборів Полтавського міського голови та депутатів Полтавської міської ради" стали факти численних порушень Полтавською міською радою, Полтавським міським головою Конституції України, законів України, а також численні службові зловживання пов'язані з нецільовим використанням б'юджетних коштів.

На підтвердження заяв, свободівці додали лист Державної фінансової інспекції України, яка в період 2012-2013 років перевіряла фінансову діяльність міського голови та використання депутатами б'юджетних коштів.

"Починаємо люстраційні процеси. Брехуни, хабарники, здирники та злочинці, які діють у власних інтересах, а не на користь своєї громади, будуть відсторонені. Нова країна, на жаль, омита кров'ю, потребує повного очищення", – прокоментував ситуацію народний депутат України Олег Сиротюк.

Волевиявлення пропонують призначити на 25 травня 2014 року одночасно з виборами Президента України.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"
Поділіться з друзями:   

Останні новини