Архів

Друк

В ОДА обговорили стан реалізації інвестиційних проектів в області

Директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович провела нараду з питання стану реалізації інвестиційних проектів, включених до Державної програми розвитку внутрішнього виробництва на 2012-2015 роки.

Прграма спрямована на створення умов для підвищення економічної стійкості держави, зокрема, і шляхом модернізації вітчизняного виробництва, стимулювання впровадження інноваційних технологій.

До Орієнтовного переліку інвестиційно-інноваційних проектів Програми включено три проекти, що впроваджуються провідними промисловими підприємствами області.

Зокрема:

- ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» - по створенню ряду (лінійки) міжрегіональних двохсистемних електропоїздів з експлуатаційною швидкістю руху 160 – 250 км/годину. На сьогодні в рамках проекту виготовлено два швидкісних міжрегіональних електропоїзди, які успішно пройшли повний цикл випробувань на залізницях України;для завершення реалізації інвестпроекту необхідно вирішити питання щодо фінансування закупівлі електропоїздів;

- ПАТ «АвтоКрАЗ» -по розробці і впровадженню у промисловевиробництвоавтомобільногошасі КрАЗ Н12.2 під установку різноманітногообладнаннякомунального та промисловогопризначення.

В рамках проекту створено два дослідних зразка автомобільних шасі (сміттєвоз та вакуумний підмітально-прибиральний автомобіль), які після проведення експлуатаційних випробувань успішно використовується в дорожньому господарстві комунальним підприємством м.Кременчука;

для закінчення конструкторських та випробувальних робіт, закупівлі обладнання і підготовки виробництва підприємство потребує залучення коштів, в тому числі і державних;

- ПАТ «Завод «Лтава» - по створенню високотехнологічного виробництва наукоємної імпортозамінної продукції для авіабудування.

В рамках проекту освоєно виробництво електричних з’єднувачів нарізного зчленування; для продовження реалізації проекту необхідна державнафінансова підтримка.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини