Архів

Друк

Військовики Кременчука та Миргорода схвалили звернення до Президента

Зокрема, загальні збори особового складу провели у 831-й бригаді тактичної авіації-винищувальній Повітряних Сил ЗС України і 107-му реактивному артилерійському полку, які розташовані в Миргороді та Кременчуці на Полтавщині.

– В обговоренні взяли участь усі військовослужбовці нашого з’єднання, – зазначив командир дивізіону підполковник Сергій Савченко. – З впевненістю можу сказати, що сьогоднішня ситуація в нашій державі викликає занепокоєння кожного військовослужбовця нашого полку. І нам, як громадянам держави, небайдуже майбутнє нашого народу та наших родин.

У виступах військовослужбовців звучали слова розуміння великої відповідальності, яка сьогодні лягає на захисників Вітчизни. Серед особового складу цих військових частин чимало учасників миротворчих місій та бойових дій. За їхніми плечима служба в «гарячих точках», бойовий досвід.

- Нам небайдуже майбутнє нашого народу, майбутнє наших рідних та близьких, майбутнє наших дітей, - звучало з вуст багатьох учасників бойових дій на територіях інших держав. - Ми на власні очі бачили наслідки громадянських протистоянь у багатьох країнах світу і ніколи не могли уявити, що такі події будуть відбуватися на рідній землі, а їх учасниками стануть миролюбні українці. Пройшовши через військові конфлікти на чужині, по-особливому цінуємо злагоду у суспільстві та життя під мирним небом, - говорили вони.

- Захисники Вітчизни були одностайні в своїх думках щодо припинення протистояння та конфліктів, адже це шлях в нікуди, - сказав юристконсульт артилерійського полку капітан Олександр Шаповаленко. - В Україні мають панувати закон і порядок. Суспільству потрібен мир та спокій.

Відповідно до чинного законодавства України військовослужбовці Збройних сил України є поза політикою. Про це неодноразово говорив Міністр оборони України Павло Лебедєв, наголошуючи на неможливості участі підрозділів Збройних сил України у вирішенні внутрішніх політичних проблем.

У зверненнях військовослужбовці закликали Президента - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України вжити невідкладних заходів щодо стабілізації в країні, досягнення злагоди в суспільстві, зупинити екстремізм, протиправні дії та не допустити розпалу громадянської війни і руйнування цілісності держави.

Григорій МАЗУР
Регіональний медіа-центр МО України

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини