Архів

Друк

Міський голова Кременчука Олег Бабаєв оцінив якість виконання капремонтів дахів на житлових будинках

Рейд-обстеження кременчуцьких дахів, що цього року ремонтували за рахунок коштів міського бюджету та власних інвестицій управляючих компаній, продовжується.

Якість виконаних ремонтів перевіряв особисто міський голова Кременчука Олег Бабаєв. Зокрема, він оглянув 4 багатоповерхівки, з них дві, що знаходяться на утриманні управляючої компанії «Добробит», та дві – «Житлорембудсервіс».

Як зазначив мер міста після інспектування покрівель, наразі спостерігається тенденція на покращення проведення капітальних ремонтів дахів. Якщо ще два роки тому до підрядників було висунуто чимало зауважень, то сьогодні таких – одиниці.

За стан проведених капітальних ремонтів покрівель на будинках, розташованих на вул. Цюрупи, 19в; Красіна, 70; 60 років Жовтня, 33 і 60 років Жовтня, 35, міський голова Олег Бабаєв поставив оцінку «добре». Разом із цим відмітив, що у подальшому, під час виконання подібних робіт на дахах, слід обов’язково звертати увагу на облаштування антен, дощових відводів, конструкцій телефонного та Інтернет зв’язку тощо. Оскільки під час встановлення останніх, як правило, руйнується покриття дахів. А це, в свою чергу, призводить до їх протікання.

Цього дня міський голова Олег Бабаєв наголосив, що наступного року у Кременчуці необхідно завершити капітальний ремонт дахів багатоповерхівок, розпочатий три роки тому. Водночас, він поставив завдання перед керівником управління житлово-комунального господарства Сергієм Ярошем, планувати обсяг тих робіт, до виконання яких комунальники мають приступити після капремонтів покрівель. Мер міста поставив наголос на ремонті під’їздів і козирків над їх входами, реставрації інших прибудинкових конструкцій житлового фонду міста.

За інформацією УЖКГ міста, поточного року за кошти двох управляючих компаній у Кременчуці відремонтовано 29 покрівель, із яких: 7 ремонтів проведено «Добробитом» і 22 – «Житлорембудсервісом».

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини