Архів

Друк

З початку року в області викрито 7 фактів торгівлі людьми

Телепередача «Відверто про…» з ведучою Анною Маркіною була присвячена проблемі торгівлі людьми, сексуальному, домашньому та трудовому насильству.

На ефір були запрошені начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, генерал внутрішньої служби Микола Ісаєв, начальник управління у справах молоді та спорту Полтавської міської ради Олена Ромас та представники благодійної організації «Світло надії».

Обласну міліцію в студії представляв Валентин Кириченко, виконуючий обов’язки начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС Полтавщини. Представник обласного апарату УМВС розповів присутнім, що таке торгівля людьми та її характерні ознаки. Працівник міліції зазначив, що це одне з найголовніших порушень прав людини в сучасному світі, яке ще називають «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

«У 2013 році на Полтавщині відкрито 7 кримінальних проваджень за статтею 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини). У 6 фактах кримінальне правопорушення вчинила 1 особа, мешканець Полтавської області, який шляхом обману завербував для роботи за кордоном та вивіз до Російської Федерації шістьох жителів нашої області, де останні були піддані незаконній трудовій експлуатації. У жовтні 2013 року зареєстровано ще один факт вчинення кримінального правопорушення за даною статтею. Наразі триває досудове розслідування» - зазначив Валентин Кириченко.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини