Архів

Друк

Цукрова галузь Полтавщини – одна з лідируючих в державі

На нараді у заступника голови облдержадміністрації Володимира Замикули було розглянуто питання роботи галузі цукроваріння області.

У ході наради було відмічено, що незважаючи на досить складну ситуацією в галузі, пов'язаною з несприятливою ринковою ситуацією минулого сезону, галузь цукроваріння Полтавської області має у поточному році досить позитивну динаміку розвитку.

На полях області завершили роботи з копки буряків, завершується вивезення їх для переробки на заводах. Загалом аграрії зібрали 1509 тис.тонн коренеплодів, вивезли 1255 3тис.тонн. трьома працюючими заводами вже вироблено понад 90 тис.тонн цукру нового врожаю, при прогнозах виробництва 140-150 тис.тонн. Високий технологічний рівень виробництва цукрових буряків та цукру, досягнутий за рахунок постійної систематичної роботи щодо інвестування в розвиток галузі, дозволили у поточному році Полтавщині залишатись одним з лідерів галузі в державі, як за рівнем загального виробництва цукру, так і за показниками врожайності та цукристості буряків.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини