Архів

Друк

Олег Бабаєв дав завдання комунальникам - у тижневий термін прибрати околиці Кременчука

Міський голова Кременчука Олег Бабаєв із представниками комунальних служб провів рейд-огляд найвіддаленіших районів міста, щоб предметно оглянути його проблемні місця, визначитися з завданнями на найближчу перспективу у плані благоустрою на наведення порядку.

Першою зупинкою автобусу влади був Перший Занасип. Тут Олег Бабаєв гостро розкритикував роботу управляючої компанії «Добробит». Його оцінка була наступною: «Якщо територію району вздовж центральної автомагістралі можна назвати умовно чистою, то у дворах - суцільне неподобство». Керівник цієї управляючої компанії Наталя Мирна безпорядок на внутришньоквартальних ділянках пов’язує з нестачею двірників. Проте цей аргумент міського голову зовсім не задовольнив. Він дав відповідні доручення щодо оперативного усунення наявних недоліків представникам управління житлово-комунального господарства міста та відповідно управляючій компанії «Добробит».

Далі автобус влади попрямував на Молодіжний - територію, що знаходиться на утриманні управляючої компанії «Житлорембудсервіс». Як відмітив мер міста, тут картина є дещо кращою. У порівнянні з попереднім вищезазначене підприємство більш відповідально ставиться до своїх зобов’язань. Разом із тим Олег Бабаєв зауважив, що якби там важко не було, які б фінансові труднощі не існували, але управлінці житловим фондом мають виконувати свої обов’язки перед мешканцями та тримати двори їхніх будинків у належному санітарному стані. Тож кожному, хто під час рейду отримав зауваження стосовно незадовільного прибирання закріплених за ними територій, міський голова дав тиждень на усунення недоліків.

Цього дня під час об’їзду містом Олег Бабаєв стикнувся й з добре йому відомим негативним явищем - стихійною торгівлею. Він поспілкувався з продавцями, які займаються незаконною підприємницькою діяльністю, та порадив їм перейти торгувати на ринок. Водночас, дав завдання відповідним службам подумати над варіантами щодо облаштування торговельних рядів на Молодіжному, які були б зручними і продавцям і покупцям.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини