Архів

Друк

Віктор Животенко: „Заборгованість по будівельній галузі незначна, але це не повинно нас заспокоювати”

Відкриваючи нараду, присвячену стану виплати заборгованості із заробітної плати в будівельній галузі, перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко наголосив:

- Одне з основних завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем – повна ліквідація заборгованості із заробітної плати. Якщо говорити про будівельну галузь, то вона в Полтавській області розвивається на гідному рівні. На виконання соціальних ініціатив глави держави втілюються програми будівництва (придбання) доступного житла та здешевлення вартості іпотечних кредитів, закуповуються квартири для інвалідів війни, чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів. На такому тлі частка заборгованості видається незначною, але це не повинно нас заспокоювати.

Загальна сума заборгованості по галузі становить 1 мільйон 430 тисяч гривень. З них 48,5 тисяч припадають на економічно активне підприємство – Полтавську філію ВАТ „Харківшляхбуд”, хоча на нараді оприлюднено інформацію про оголошення головного офісу банкрутом. Економічно неактивні підприємства – їх три і всі вони з Кременчука – заборгували 64 тисячі гривень. Решта суми припадає на банкрути.

За підсумками наради відповідним владним структурам дано доручення щодо винайдення ефективних шляхів вирішення конкретних проблем.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини