Архів

Друк

11 серпня – День будівельника

Щорічно у другу неділю серпня в Україні відзначають День будівельника.

Будівельна галузь є однією з галузей економіки, від якої в певній мірі залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання в країні, адже капітальне будівництво споживає продукцію багатьох галузей промисловості і створює робочі місця.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області, на будівельних підприємствах Полтавщини (по підприємствах та їхніх відокремлених підрозділах із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у січні–червні 2013р. працювало 14,8 тис. штатних працівників облікового складу, середньомісячна заробітна плата яких за цей період становила 3580 грн., що на 23,2% більше, ніж в цілому по області.

Середній розмір заробітної плати одного штатного працівника у червні 2013р. становив 3554 грн., що у 3,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (1147 грн.).

У січні–червні 2013р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1492,1 млн.грн., або 1018,7 грн. на одну особу населення. Серед регіонів України за обсягами будівництва Полтавщина традиційно посідає п’яте місце після м.Києва, Донецької, Дніпропетровської та Харківської областей, за обсягами на одну особу населення – друге місце після м.Києва. За цей час в області завершено будівництво та прийнято в експлуатацію понад 12 тис.м2 загальної площі житла (без індивідуального житлового будівництва), дитячий садок на 25 місць, рентгенологічний кабінет на 20 відвідувань за зміну, спортивний зал на 246,0 м2 тренувальної площі, кафе на 395 посадочних місць, торгові центри, універмаги, магазини та павільйони на 3,3 тис.м2 та 0,3 тис.м2 торгової площі відповідно, елеватор на 210,0 тис.т одночасного зберігання, тваринницькі комплекси по вирощуванню і відгодівлі молодняку великої рогатої худоби та свиней на 1,8 тис.шт. молодняку та 11,0 тис. голів свиней відповідно, сховища для картоплі, овочів та фруктів на 8,3 тис.т одночасного зберігання та інші.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини