Архів

Друк

Сільгоспколонії області завершили жнива

На полі Крюковської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№29) було обмолочено останній гектар ранніх зернових.

Офіційно вчора завершився збір урожаю 2013 року сільськогосподарськими підприємствами установ Полтавщини.

Цьогоріч на полях Крюковської колонії (№29) випало обмаль опадів, тому це негативно вплинуло на урожай в цілому, особливо ярого ячменю.

Та не дивлячись на це, на площі в 640 га було зібрано озимої пшениці – 1359 т, озимого ячменю – 329 т, ярого ячменю – 91 т, вівса – 101 т та гороху - 184т. середня урожайність склала 32,7 ц/га.

Всього на землях підприємств Крюковської виправної колонії (№29) та Машівської виправної колонії (№9) підлягало збиранню на зерно ранніх зернових урожаю 2013 року на площі 1290,5 га. При цьому валовий збір склав 4397 тонн. Середня урожайність ранніх зернових та зернобобових – 34,3 ц/га. Із них озимої пшениці – 38 ц/га, озимого ячменю - 33 ц/га, ярого ячменю - 25 ц/га, озимого жита – 38ц/га, вівса – 20 ц/га та гороху - 39 ц/га.

Поряд з цим провели заготівлю сінажа та тюкування соломи для відгодівлі та утримання тварин, що вирощують на цих підприємствах. Також проведено підготовку силосних ям.

В подальших планах у аграріїв сільгоспколоній збір проса, гречки, гірчиці, кукурудзи, сої, соняшника та сорго. Наразі проводиться збір багаторічних трав та насіння та дискування земельних площ для підготовки під посів озимих культур.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини