Архів

Друк

Микола Присяжнюк: „Полтавщина – потужний регіон, від якого ми очікуємо хороший результат”

Як зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, поспілкувавшись із журналістами в рамках робочої поїздки до Полтавської області, в державі нині зібрано 70% ранніх зернових, це майже 21 мільйон тонн. Прогнозують 32 мільйони.

- Полтавщина – потужний регіон, від якого ми очікуємо хороший результат, - наголосив міністр. – Не менше 10% валового зерна.

Микола Присяжнюк побував у двох фермерських господарствах – „Сіріус” Чутівського та „Грига” Полтавського районів, ознайомившись з ходом робіт зі збирання врожаю, технологічним процесом вирощування насіннєвих ділянок гібридизації кукурудзи, сої та сорго. Найкращі комбайнери отримали з рук високого гостя цінні подарунки.

Завітавши до Полтавської державної аграрної академії, міністр ознайомився з навчально-виставковим центром технологій вирощування свиней „ХАКА”, а також відкрив Школу інноваційних технологій в тваринництві. Її мета – підвищення кваліфікації головних зоотехніків, зоотехніків з племсправи, техніків з штучного запліднення, головних агрономів з акцентом в навчальній програмі на питання технології вирощування кормових культур, заготівлі та зберігання кормів. А ще - проведення семінарів, конференцій, круглих столів з питань кормовиробництва та технології виробництва молочних та м'ясних продуктів.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини