Архів

Друк

Полтавські дороги ремонтують 7 бригад комунальних служб

– Дороги в Полтаві потребують негайного ремонту, – розповів міський голова Олександр Мамай. – Зараз ми оновили 20-25% доріг в місті, але працюємо над тим, щоб цей показник зростав.

Якість ремонту перевірить час та погода, а от оцінку того, як виконана робота, зможе дати полтавська громада. Такі великі проїзні вулиці як Карла Лібкнехта, Володарського, Нижньомлинська, Красіна, Жовтнева та Лідова вже відремонтовані, а от на ремонт чекають Автозаводська, Монастирська та Фрунзе. Остання вже підготовлена до ремонту, найбільш зруйновані ділянки ми обробили фрезою, через кілька днів асфальтне покриття покладемо і на цих ділянках. В планах провести основні ремонтні роботи до кінця серпня. Цього року міська влада заклала 33 мільйони на ремонт доріг, а отримали лише менше 1 мільйона гривень. Дійсно, ми маємо таку проблему, що держказначейство не перечислює кошти, які потрібні для виконання ремонтних робіт, але цю ситуацію розуміють як і працівники, так і підприємці, тому дають нам в борг і бітум, і щебінь, і паливно-мастильні матеріали. Маю надію, що питання із перерахуванням коштів швидко вирішиться, адже від цього залежить не лише ремонт полтавських доріг, а й загальне функціонування міста як структури. Знаю, що полтавців хвилює коли ж відремонтують Київське та Харківське Шосе?! Цей відрізок автодороги республіканського значення повинні ремонтувати за державні кошти працівники Полтаваоблавтодор, адже на міському балансі цієї дороги немає і для ремонту такого масштабу не вистачить коштів в кількох бюджетах такого міста як Полтава.

Як повідомив під час спілкування із журналістами заступник начальника з експлуатації Полтавської міської шляхово-експлуатаційної дільниці Микола Виноградов, 35 працівників семи бригад комунального підприємства зараз ремонтують дороги нашого міста. Ремонт вулиці Автобазівської закінчиться на цьому тижні – потім будуть ремонтувати вулицю Фрунзе та Монастирську.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини