Архів

Друк

Працівники ДСО на високому рівні забезпечили проведення ЗНО

В Україні завершується здача зовнішнього незалежного оцінювання.

Протягом чотирьох тижнів за безпекою його проведення пильнували правоохоронці Державної служби охорони. Цього року виявилось більше 322 000 бажаючих спробувати власні сили у знаннях з 14 предметів, здача деяких з них відбувалася у дві сесії.

Порушення з боку майбутніх абітурієнтів фіксувалися на кожному предметі. Для декотрих гіркий досвід своїх попередників виявився не переконливим та юні винахідники умудрялися проносити з собою засоби зв’язку, пристрої збереження та відтворення інформації, банальні шпаргалки.

Проте недаремно безпеку під час ЗНО довірили саме Державній службі охорони. За 6 років співпраці з Українським центром оцінювання якості освіти, правоохоронці ДСО на високому рівні забезпечували схоронність тестових завдань, пильнували та виявляли порушників, сканували металодетекторами на випадок наявності заборонених пристроїв.

– На території Полтавської області належне проведення ЗНО забезпечив 171 правоохоронець на 45 пунктах оцінювання. Жодних зауважень щодо несення служби чи неналежного гарантування безпеки до міліціонерів ДСО не було. Сподіваємось, що й надалі безпеку кампанії державного масштабу ми зможемо забезпечити на високому рівні, – зазначив начальник УДСО при УМВС України в Полтавській області полковник міліції Сергій Порада.

Теги:
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини