Архів

Друк

Мер Кременчука звернувся до до Прем’єр-міністра України щодо необхідності термінового ремонту мосту через Дніпро

Після зимового періоду на мостовому переході через річку Дніпро у Кременчуці склалася критична ситуація із станом асфальтобетонного покриття, воно потребує негайного ремонту.

Цього року 450 тис. грн. на ці роботи виділяє Південна залізниця, на балансі якої знаходиться мостовий перехід. Близько 900 тис. грн. на проведення ремонтних робіт на мостовому переході передбачено і в бюджеті міста. Міська влада готова розпочати ремонт мосту вже зараз, але відповідно до вимог чинного законодавства використання коштів міського бюджету можливе лише за умови проведення тендеру. А це, звичайно, значно відстрочить термін початку ремонтних робіт не менше ніж на місяць. Спеціалісти-дорожники говорять, якщо не почати терміново ремонтувати міст, то вже через два-три тижні ситуація погіршиться ще більше. Тоді проїзд по мостовому переходу взагалі доведеться закрити не тільки для великовантажного транспорту вагою понад 13 тон, а й для іншого.

Враховуючи все це, міський голова Олег Бабаєв звернувся із телефонограмами та листами до Прем’єр-міністра України Азарова М.Я.,

Міністра економічного розвитку і торгівлі України Прасолова І.М., Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Болотських М.В. з проханням надати дозвіл на використання бюджетних коштів без застосування процедури закупівель для термінового проведення ремонтних робіт автодорожньої частини комбінованого мосту через річку Дніпро в місті Кременчук, по якому проходять дороги Державного значення М-22 Полтава - Олександрія та Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ.

У листі також зазначено, що у зв’язку із вкрай незадовільним (критичним) станом асфальтобетонного покриття утворюються багаточасові затори, що створює небезпеку для учасників дорожнього руху. У випадку виникнення надзвичайної ситуації на правобережжі міста, також може ускладнитися оперативне реагування на неї, що призведе до значних матеріальних та людських втрат. Якщо терміново не вжити необхідних заходів з ремонту автодорожньої частини мосту, йдеться у листі, подальша його експлуатація може стати взагалі неможливою та буде припинено рух по вищезазначеним дорогам державного значення.

Поділіться з друзями:   

Останні новини