Архів

Друк

Аграрії області розпочали посівну кампанію

На Полтавщині засіяно перші 140 га ярих ранніх зернових. Роботи почали на аграрних підприємствах Новосанжарського району.

Крім того в поле вже вийшли аграрії Карлівського, Кобеляцького, Машівського, Оржицького районів – тут розпочато роботи по закриттю вологи, загалом по області закрито вологу на площі 4076 га та проведено передпосівний обробіток грунту на 800 га. Крім того завершуються роботи з підживлення озимих, які проведено на площі 221 тис.га або 80%.

Площа весняного посіву по всіх категоріях господарств становить 1344 тис. га, з них ранніх зернових та зернобобових культур – 168,0 тис. га, кукурудзи на зерно 535,3 тис. га, цукрових буряків 47,1 тис. га, соняшнику 194,8 тис. га, сої 182,5 тис. га, картоплі та овочів 92,0 тис. га, кормових культур 104 тис. га.

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула зауважив, що цьогорічний організаційний рівень готовності до посівної за сприятливих погодних умов дозволить сільськогосподарським товаровиробникам оперативно в оптимальні агротехнічні строки та у відповідності до технологічних вимог виконати завдання з посіву ярих культур.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини