Архів

Друк

Австрійці готові інвестувати кошти в агропромисловий комплекс області

В облдержадміністрації відбулася робоча зустріч заступника голови Олени Адамович з Торговим Радником Посольства Австрії в Україні паном Грегором Постлэм.

Під час зустрічі були обговорені питання розвитку торговельно-економічного співробітництва підприємств області та Австрійської Республіки, а також напрямки подальшого двостороннього співробітництва. Так, зовнішньоторговельний оборот товарів Полтавщини з Австрією у 2012 році становив 272,88 млн. дол. США. При цьому експорт склав 259,28 млн. дол. США, а імпорт 13,60 млн. дол. США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі склалося в сумі 245,68 млн. дол. США. За підсумками минулого року Австрія є одним з головних торгівельних партнерів області за обсягами експортних поставок продукції підприємствами області до країн-членів Європейського Союзу. Питома вага експорту до Австрії становила за цей період 7,6% від загального обсягу експорту товарів Полтавської області з країнами світу.

В ході розмови сторони окреслили також можливі пріоритети для подальшого розвитку коопераційних зв`язків, інвестиційного співробітництва. З огляду на наявний потенціал перспективними можуть стати контакти у сфері агропромислового комплексу, виробництва обладнання для харчової та переробної промисловості, контакти між об`єднаннями підприємців, тощо.

Олена Адамович також поінформувала гостя про зацікавленість в розширенні контактів на міжрегіональному рівні та кроки, які здійснюються в цьому напрямку облдержадміністрацією, а також плани щодо запрошення в поточному році представників австрійського бізнесу для участі в діловій програмі Сорочинського ярмарку.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини