Архів

Друк

За два роки на ремонт міських доріг витратили 30 млн. грн.

Міський голова Олександр Мамай під час звіту перед громадою міста про роботу Полтавської міської ради та її виконавчого комітету за 2011-2012 роки розповів про житлово-комунальне господарство.

У 2011 році було придбано 4 одиниці дорожньої техніки на загальну суму 3 мільйони гривень, а саме: віброкотки, фрезу, асфальтоукладач.

За звітні роки проведено ремонт міських доріг на суму майже 30 мільйонів гривень, відремонтовано 167 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття на тридцять одній вулиці міста.

У 2012 році капітально відремонтовано 9 вулиць та тротуарів на них: Ціолковського, Енгельса, Нижньомлинська, Карла Лібкнехта, Комсомольська, Залізна, Лідова, Новий Базар, Садовського. Розпочато капітальний ремонт двох вулиць: Покровської та Рози Люксембург.

Проведено відповідні ремонтні роботи житлових будинків та окремих їх елементів на суму більше 17 мільйонів гривень.

Виконано капітальний ремонт ліфтів та проведено їх експертне обстеження на суму більше 2 мільйонів гривень.

Проведено ремонти окремих елементів благоустрою міста на загальну суму майже 370 тисяч гривень, відремонтовано 7 фонтанів, проведено капітальний ремонт Білої альтанки на Соборному майдані.

Для санітарної очистки міста було придбано 6 одиниць спеціалізованої техніки та 50 євроконтейнерів на загальну суму 1 мільйон 600 тисяч гривень.

Проводилися роботи з зимового, а також весняно-літнього утримання вулично-дорожньої мережі на суму більше 16 мільйонів гривень.

Були спрямовані роботи з модернізації та утримання зовнішнього освітлення, на що використано майже 6 з половиною мільйонів гривень.

Здійснюється робота з утримання в належному стані 16-ти кладовищ, на що витрати становили 1 мільйон гривень.

З метою забезпечення належного санітарного стану Полтави, проведено робіт на загальну суму майже 9 з половиною мільйонів гривень.

Забезпечено виконання робіт з розчищення та відновлення санітарного стану річок Ворскла та Тарапунька. Витрати склали майже 420 тисяч гривень.

Виконується другий етап робіт з поліпшення технічного стану Шилівського ставка на території Октябрського району, які розпочаті у 11-му році. Всього для виконання цих робіт було заплановано майже 340 тисяч гривень. Протягом двох років виконано робіт на загальну суму майже 236 тисяч гривень.

У 12-му році виконано роботи з озеленення та благоустрою парку «Воїнів-інтернаціоналістів» на загальну суму 463 тисячі 350 гривень.

Проводиться реконструкція парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Полтавський міський Парк», залишкова вартість робіт складає 19 мільйонів гривень.

У 12-му році розпочаті роботи з ліквідації підтоплення території житлової забудови в мікрорайоні «Очеретянка» на загальну суму 920 тисяч гривень, завершення яких планується у 2013 році.

Поділіться з друзями:   

Останні новини