Архів

Друк

За два роки поліпшили житлові умови 335 сімей полтавців

На квартирному обліку при виконавчому комітеті Полтавської міської ради станом на 1 січня 2013 року перебуває 3 тисячі 755 громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Про це повідомив міський голова Олександр Мамай під час звіту перед громадою міста про роботу Полтавської міської ради та її виконавчого комітету за 2011-2012 роки.

За звітний період поліпшили житлові умови 335 сімей полтавців.

Насамперед увага приділялась забезпеченню житлом пільгових категорій, а саме: інвалідів та учасників війни, інвалідів аварії на Чорнобильській АЕС, сиріт, які безкоштовно отримали 53 квартири.

Не залишились поза увагою і житлові проблеми працівників бюджетних установ Полтави, насамперед педагогічних працівників та медиків, які до професійних свят отримали квартири.

У місті набирає обертів будівництво житла за програмою «Доступне житло». За два роки за рахунок цієї програми споруджено 5 багатоповерхівок. Це житлові будинки по вулиці Марії Башкирцевої, 37, бульвару Боровиковського,5, вулиці Петровського,29б, вулиці Курчатова,3б, вулиці Шевченка,75. Загалом 143 сім´ї полтавців, які перебували в черзі на отримання житла, взяли участь у програмі будівництва «Доступного житла» та отримали нові квартири.

Продовжується реалізація програми «Житло молодим». За останні 2 роки 16 молодих сімей отримали пільгові довгострокові кредити та взяли участь у будівництві житла за програмою молодіжного житлового будівництва у житлових будинках по вулиці Станіславського,6 та по бульвару Боровиковського,5.

Полтава активно приєдналась до реалізації програми будівництва житла за рахунок здешевлення вартості іпотечних кредитів. За минулий рік 19 сімей полтавців взяли участь у будівництві житла за цією програмою при спорудженні житлових будинків по вулиці Панянка,65б та 75а, вулиці Героїв Сталінграда,3.

Міська влада і надалі буде дбати про забезпечення житлом пільгових категорій громадян, сприяти будівництву житла за державними програмами заради поліпшення соціально-побутових умов полтавців.

Поділіться з друзями:   

Останні новини