Архів

Друк

Цього року у Кременчуці відремонтують дахи на 27 будинках

У 2013 році міський голова Кременчука Олег Бабаєв знову зобов’язав управляючі компанії взяти на себе додаткові завдання щодо ремонту житлового фонду.

Цього року ТОВ «Житлорембутсервіс» та «Добробит» відповідно до додаткових угод обіцяють відремонтувати дахи на 20-ти та 7-ми будинках, крім того, за власні кошти виконати ще ряд важливих робіт.

ТОВ «Житлорембудсервіс» протягом року виконає капітальний ремонт 6 електрощитових, 4 насосних станцій, встановить 30 нових лавочок та 30 урн, 10 дитячих майданчиків. Крім того, управляюча компанія бере на себе зобов’язання утримувати горища та підвали, знести 20 сухих дерев, що не входить до тарифу, а також восени брати участь у вивезенні опалого листя та інше.

ТОВ «Добробит» зобов’язується відремонтувати 2 електрощитових, 1 насосну станцію, виконати ремонт мереж холодного та гарячого водопостачання у 1 будинку та утеплити торцеві стіни 1 будинку. Протягом року управляюча компанія обіцяє встановлювати біля під’їздів будинків, що знаходяться в її управлінні, 10 лавочок, 25 урн та 5 дитячих майданчиків.

Поділіться з друзями:   

Останні новини