Архів

Друк

Цього року в області закладуть понад 180 га садів та 60 га ягідників

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула прові робочу нараду присвячену питанням розвитку садівництва на території області.

Як зауважив заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула останнім часом розвитку садівництва приділяється особлива увага, оскільки саме в цьому напрямі сьогодні вбачаються одні з кращих перспектив розвитку саме малих фермерських господарств, господарств населення. Адже якісна плодоовочева продукція місцевого виробництва сьогодні потрібна населенню області, вона користується попитом як на місцевому ринку, так і за межами області.

Останніми роками садівництво на Полтавщині досить динамічно розвивається, і не в останню чергу завдяки державній підтримці (яка до речі за 5 років перевищила 6,5 млн.грн.) садівництво в області розвивається за інтенсивними технологіями.

Лише у 2012 році в області заклали понад 180 га садів та 60 га ягідників, посилення цієї тенденції плануємо і у наступному році, оскільки ми маємо колосальні резерви для розвитку цієї галузі. В області обліковується понад 15 тис.га старих садів, на місці яких навіть без затратних робіт з розкорчовки можна закласти нові сади. Досвід такої роботи в області є.

На поточний рік очікується закласти понад 300 га нових садів та понад 50 га ягідників за інтенсивними технологіями. Завдання органів виконавчої влади спільно з обласною асоціацією садівництва вжити всіх організаційних заходів щодо посилення цих позитивних тенденцій, сприяння підвищенню рівня економічної ефективності садівництва та зацікавленості сільськогосподарських виробників у розвитку галузі.

Поділіться з друзями:   

Останні новини