Архів

Друк

Едуард Федосов незадоволений організацією роботи з протидії наркозлочинності в регіоні.

В актовому залі УМВС України в Полтавській області начальник УМВС Едуард Федосов провів робочу нараду з працівниками управління боротьби з незаконним обігом наркотиків.

Генерал різко розкритикував роботу окремих міськрайорганів області щодо організації роботи з протидії наркозлочинності в регіоні. За результатами наради по двом працівникам вирішується питання про доцільність їх перебування у займаних посадах, ще шість – притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Остаточну оцінку роботі всіх керівників цієї служби у районах буде надано за результатами першого кварталу.

Присутнім Едуард Вікторович наголосив, що завданням особового складу підрозділу БНОН на даному етапі є вжиття комплексу заходів, спрямованих на припинення незаконного розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, гальмування росту числа їх споживачів, пропаганду життя без наркотиків.

«Кожен працівник має розуміти, що протидія наркоманії заключається не в затриманні наркозалежних осіб, а у затриманні виробників та збувальників дурману, виявленні каналів його надходження, знешкодженні нарколабораторій, організованих злочинних груп, виявлення та припинення діяльності наркопритонів та інших осередків розповсюдження цієї чуми 21 століття», - зазначив начальник обласної міліції.

Протягом наради з доповіддю виступили начальник Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Сергій Кравченко та звітувалися оперативні працівники.

Підводячи підсумки, Едуард Федосов висловив свої претензії та зауваження до організації роботи в цьому напрямі, визначив конкретні терміни усунення недоліків та нагадав підлеглим пріоритетні напрямки роботи міліції у 2013 році.

Поділіться з друзями:   

Останні новини