Архів

Друк

Постраждалі від собаки полтавці отримають безкоштовну вакцинацію проти сказу

У зв’язку з нападами безпритульної собаки на людей у Київському районі міста, заступник міського голови Світлана Порохня вдруге за добу зібрала засідання надзвичайної протиепідемічної-протиепізоотичної комісії.

У ній взяли участь директор Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм» Наталія Стецюк, представники управління охорони здоров’я, освіти, медичних закладів міста, ветеринарної медицини та житлово-комунального господарства, юридичного управління міськвиконкому, міської санепідемстанції.

За даними травматологічного відділення 1 міської клінічної лікарні, до них звернулося 25 осіб, 11 з яких зроблено щеплення від сказу. До міської дитячої клінічної лікарні надійшло 7 звернень. Усіх постраждалих дітей вакциновано.

Одному постраждалому з небезпекою зараження сказом необхідно робити щеплення декілька разів: на 1-й, 3-й, 7-й, 14-й та 90-й день. Щоб знайти таку велику кількість якісної вакцини, безпосередньо на нараді зв’язалися із виробником у Києві, Дніпропетровську, Харкові. Саме з останнього вакцина у достатній кількості (із запасом) сьогодні ж до 21.00 буде доставлена до 1-ї міської клінічної лікарні. Усі постраждалі будуть повідомлені та викликані для щеплення.

Вакцинація буде проводитися БЕЗКОШТОВНО!

Поділіться з друзями:   

Останні новини