Архів

Друк

Як на Полтавщині використовують "кіотські гроші"

Заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко з робочою поїздкою відвідав Кобеляцький район.

В ході перебування безпосередньо на об’єктах Борис Галушко ознайомився із станом реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій в рамках Кіотського протоколу по проведенню капітального ремонту Радянської та Бутенківської загальноосвітніх навчальних закладів. Загальна вартість виконаних робіт на цих об’єктах складає 5млн. 229 тис. грн.

Крім того, цього дня Б.Галушко обговорив з представниками районної влади плани щодо залучення у 2013 році екологічних інвестицій для проведення капітальних ремонтів ще трьох загальноосвітніх шкіл: Дашківської, Світлогірської та Орлицької. Слід зазначити, що на сьогодні за кошти державного бюджету проведено реконструкцію системи теплопостачання в Кобеляцькій центральній районній лікарні в сумі 1398 тис. грн., розрахунковий ефект від чого складає 0,276 млн. грн. А у Світлогірській дільничній лікарні здійснено реконструкцію системи теплопостачання та газифікації також за кошти державного бюджету на суму 300 тис. грн.

Під час зустрічі із педагогічним колективом Орлицької школи були намічені плани та надані доручення щодо виконання першочергових завдань до початку ремонту у цьому навчальному закладі.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини