Архів

Друк

Полтавських школярів навчали основам безпеки життєдіяльності

Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе - означає безтурботне, цікаве, радісне, але найголовніше - безпечне. А найважливішою умовою безпеки маляти є прищеплення йому з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку.

Саме з такою метою в усіх шкільних навчальних закладах міста Полтави проводився Тиждень безпеки дитини, мета якого - дати дітям дошкільного віку необхідний мінімум елементарних знань щодо правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.

В рамках цього тижня особливу увагу вчителі звертали на формування у дітей навичок правильного поводження на вулиці, у міському транспорті, при спілкуванні з незнайомими людьми, з небезпечними тваринами і отруйними рослинами. Школярі стали учасниками різноманітних конкурсів, змагань, ігор, під час яких відпрацьовувались алгоритми поведінки в небезпечних ситуаціях. Значне місце займали дидактичні ігри, які дозволили малюкам практично закріпити вміння діяти у екстремальних ситуаціях та навчитися викликати спеціальні служби, які завжди готові прийти на допомогу.

Так, вчителі загальноосвітньої школи №32 міста Полтави який є базовим з цивільної оборони та безпеки життєдіяльності, перетворили Тиждень безпеки дитини на справжнє свято. Дітям у цікавій ігровій формі розповідали, яких правил необхідно дотримуватись, як діяти, куди звертатись по допомогу в разі виникнення надзвичайної ситуації. Розширити свої знання діти змогли завдяки участі в іграх, конкурсах і заняттях. Діти із задоволенням демонстрували свої знання.

Тиждень безпеки дитини охопив всі шкільні заклади області. Для дітей, які тільки починають жити, ці перші знання про безпеку можуть стати надійним фундаментом, на якому і повинний будуватися світогляд особистості, готової до життя в сучасному світі. Хотілося б сподіватися, що набуті дітьми навички, в реальному житті їм ніколи не знадобляться!

ТУМНС у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини