Архів

Друк

У вихідні пройшовтренінг для учасників проекту «Полтавська школа молодої сім’ї»

26 та 27 травня 2012 року в Полтавському аграрному коледжі управління і права ПДАА пройшов черговий тренінг для слухачів молодіжного проекту «Полтавська школа молодої сім’ї».

Цього разу слухачі проекту вчилися знаходити джерела виникнення сімейних конфліктів, механізм їх уникнення та можливості попередження на ранніх стадіях розвитку. «Стратегія подолання сімейних конфліктів» – саме така тема тренінгового заняття, яку для слухачів проекту провів кваліфікований практикуючий психолог Сєдих Сергій Миколайович.

Слухачі проекту протягом двох днів активно включились в роботу тренінгу та самостійно, після кількох вправ, могли визначити причини виникнення власних конфліктів в сім’ї, самостійно знайти шляхи їх подолання та власне визначити основні джерела їх виникнення.

Нагадаємо, що даний проект направлений на формування позитивного іміджу сім’ї в молодіжному середовищі, підготовку молоді м. Полтава до сімейного життя і виховання в них сімейних цінностей, відповідального батьківства.

Ініціаторами даного проекту виступили випускники молодіжного проекту «Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього» (другий набір), ідею яких підтримало управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

На сьогоднішній день проект успішно реалізується. Учасники мають можливість поспілкуватись з викладачами та професорами провідних вишів м. Полтава, спеціалістами різних напрямків, діяльність яких направлена на формування щасливої сім’ї.

Тренінг пройшов в атмосфері довіри та взаємо підтримки, всі його учасники отримали багаж безцінних знань та багато позитивних емоцій.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини