Архів

Друк

Відомі попередні результати акції "Серце до серця" в Кременчуці

З 16 квітня по 5 травня у Кременчуці проходила сьома Всеукраїнська благодійна акція «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ», у якій наше місто бере участь вже вп’яте.

Цього року кременчужани збирають кошти на придбання обладнання для лікування дітей, хворих на цукровий діабет.

Протягом трьох тижнів у рамках акції в місті Кременчуці було проведено ряд заходів, які направлені на розвиток благодійництва та збір коштів для дітей.

27 квітня у рамках акції відбувся Третій благодійний бал у Міському палаці культури. Під час проведення Балу на благодійному аукціоні та у скриньки було зібрано 16 000 грн.

З 16 квітня по 04 травня збір коштів відбувався в навчальних закладах міста, закладах торгівлі та на підприємствах.

5 травня в місті Кременчуці відбувся фінал акції, який розпочався флешмобом «Живе серце» на площі Перемоги, у якому взяли участь більше 120 волонтерів. Цього року в рамках акції «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» вперше проводилася концертно-розважальна програма в парку культури і відпочинку «Придніпровський».

Всього протягом дня фіналу акції було зібрано кошти у сумі майже 41 тис. грн., які підуть на благородну і вдячну справу благодійництва!

Станом на 16:00 8 травня сума коштів, які перераховані Кременчуком на рахунок Всеукраїнського фонду «Серце до серця»становить 113 тисяч гривень.

Остаточна сума, яку зібрав Кременчук в рамках акції «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» у 2012 році, стане відома після підведення її підсумків центральним штабом акції в м. Києві, у якій будуть враховані благодійні внески, внесені кременчужанам безпосередньо на рахунок Благодійного фонду «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ».

Дякуємо всім небайдужим кременчужанам, які долучилися до проведення сьомої Всеукраїнської благодійної акції «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» в нашому місті і зичимо всім міцного здоров`я, оскільки це є в житті людини найголовнішим.

Регіональний представник
фонду у місті Кременчуці Світлана Пищита
Поділіться з друзями:   

Останні новини