Архів

Друк

В Кременчуці активізували роботу по прибиранню міста

Постійно діючий штаб по благоустрою Автозаводського району м.Кременчука нарощує темпи робіт в рамках двомісячника чистоти та порядку.

На минулому тижні головна увага була приділена наведенню належного санітарного стану та прибиранню проспекту 50-річчя Жовтня, вулиць Тельмана, Героїв Сталінграду, Молодіжна, Московська, Гранітна, Бетонна, Українська (район Крюківського мосту) та провулку Тецівський. На прибиранні постійно працювали 2 бригади у складі десятьох робітників із Центру занятості та Кременчуцькій виховній колонії, а також бригади ТОВ «Житлорембудсервіс», з яким райвиконком уклав договори на виконання робіт по благоустрою.

Вся територія району розподілена та закріплена за підприємствами, організаціями та закладами, і відділ з благоустрою та екології райвиконкому координує прибирання цієї території. Як розповів заввідділом Євген Вітер, з початку двомісячника чистоти в Автозаводському районі ліквідовано 42 стихійних звалища, вивезено понад 4 тисяч куб.м. сміття, розчищено майже 200 км прибордюрної зони, відремонтовано 41 дитячий майданчик, проведено грейдерування та планування котловану, який використовується для вивезення опалого листя та піщаної суміші з прибордюрної зони в районі кварталу 278.

«Основне завдання на цей тиждень – наведення порядку у районі, виконання плану двомісячника чистоти та проведення Дня довкілля», - наголосив на апаратній нараді 11 квітня голова Автозаводської райради Володимир Коваленко.

С понеділка до прибирання вулиць в Автозаводському районі додатково долучили 8 безробітних, які стоять на обліку в Центрі зайнятості, та Ради громадськості мікрорайонів. На цьому тижні Автозаводський райвиконком отримує за рахунок коштів Екологічного фонду з розсадника «Гарді» 530 саджанців дерев та 45 кущів для висадки на території району. Це на додаток до 580 саджанців дерев та 343 кущів, які вже висаджені в Автозаводському районі силами підприємств та за допомогою депутатів всіх рівнів.

За інформацією Автозаводської районної ради Кременчука

Поділіться з друзями:   

Останні новини