Архів

Друк

Полтавські школярі долучилися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 приєдналися до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

6 квітня під керівництвом навчального закладу учні озеленили територію рідної школи. Висадили 25 саджанців молоденької верби-мацудани, берізки та форзиції. Усі паростки надані школярам Розсошенським лісництвом ДП «Полтавський лісгосп».

Під час заходу лісничий Розсошенського лісництва Дмитро Іваніна давав дітям корисні поради щодо посадки та догляду за деревами. Він подякував дітям і всім учасникам заходу за таку добру справу – саджати дерева та агітаційну роботу серед населення міста.

Людмила Заєць, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 говорить: «Ми знаходимося у центрі міста, у нас зараз це тут паркова зона і збагатити не просто не користуючись тим, що люди уже посадили раніше, а збагатити наше місто, збагатити наш парк, прикрасити територію школи, це звичайно дуже важливо в екологічному вихованні дітей».

Окрім висаджування дерев діти виготовили власноруч плакати із закликами бережливого ставлення до природи: «Посади своє дерево», «Бережи природу», «Майбутнє лісу у твоїх руках», а також випробували свої сили у екологічних вікторинах, брейн-рингу, переглядали кінофільми на екологічну тематику, підготували роботи на конкурс дитячого твору та малюнку «Людина та ліс». Загалом участь у заходах акції взяли понад 100 школярів 5-10 класів.

Школярі та їх дорослі наставники впевнені: дерева, які будуть рости біля школи, радуватимуть людей своєю красою і даруватимуть приємні хвилини спілкування з природою.

Лілія Гнатенко,
прес-служба
Полтавського обласного управління
лісового та мисливського господарства
Поділіться з друзями:   

Останні новини