Архів

Друк

Звернення до громадян заступника начальника УМНС України в Полтавській області

Шановні громадяни!

З початку року в області вже виникло 313 пожеж на яких виявлено 54 загиблих.

До Управління МНС України в Полтавської області щодня надходять повідомлення про надзвичайні ситуації та події в області. Тільки за останній тиждень в області виникло 18 пожеж внаслідок яких загинуло 6 людей.

Жахлива статистика пожеж не може залишати байдужими усі гілки влади нашої області. Неодноразово керівники обласної, місцевої та районної влади звертали увагу на проведення профілактичної роботи із населенням і особисто зверталися до населення із проханням дотримуватися основних правил пожежної безпеки у побуті.

Служба МНС не стоїть осторонь таких проблем і постійно ініціює проведення відповідних рейдів для проведення роз’яснювальної роботи з жителями приватного сектору. З початку року інспекторським складом Управління МНС України в Полтавській області відпрацьовано 43 селищних та сільських рад спільно з головами селищних та сільських рад, а також депутатами, працівниками МВС, соціального захисту та засобів масової інформації рад. Під час рейдів проводилося комплексне відпрацювання житлового сектору.

Основними причинами загибелі людей на пожежах залишається необережне поводження з вогнем, порушення експлуатації печей та обігрівальних приладів та паління в ліжку, часто у нетверезому стані. Одними із таких причин стали пожежі котрі виникли 4-го квітня у селищі міського типу Градизьк, Глобинського району та у місті Кобеляки. В обох випадках на пожежах загинули по двоє людей.

Хочу звернутися до жителів нашої області із проханням суворо дотримуватись правил пожежної безпеки. Бути особливо обережним при використанні обігрівальних приладів, експлуатації печей та користуванні відкритим вогнем. Захистіть свою домівку, своє життя та життя своїх близьких від лиха. А при виникненні надзвичайної ситуації терміново телефонуйте до служби 101.

Роман Кириленко Заступник начальника Управління МНС України в Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини