Архів

Друк

Пройшли тренінгові заняття, в рамках проекту "Полтавська школа молодої сім'ї"

1 березня 2012 року в прес-центрі Полтавського художнього музею (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка було урочисто відкрито проект «Полтавська школа молодої сім’ї».

Проект направлений на формування позитивного іміджу сім’ї в молодіжному середовищі, підготовку молоді м. Полтава до сімейного життя і виховання в них сімейних цінностей, відповідального батьківства.

Ініціаторами даного проекту виступили випускники молодіжного проекту «Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього» (другий набір), ідею яких підтримало управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

На сьогоднішній день проект успішно реалізується. Учасники мають можливість поспілкуватись з викладачами та професорами провідних вишів м. Полтава на актуальні питання створення та функціонування сучасної молодої сім’ї, проблеми та шляхи їх уникнення і подолання. Учасники проекту вже були ознайомлені з темами:

  • «Молода сім’я – майбутнє нашого міста. Міжстатеві та шлюбно-сімейні відносини в історії людства»;
  • «Девальвація сімейних цінностей сучасної молоді: причини та наслідки»;
  • «Психологічний мікроклімат в сім’ї».

Одним із яскравих етапів діяльності Школи став тренінг: «Етапи розвитку стосунків: дружба, закоханість, кохання», модераторами якого були представники благодійної асоціації допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД «Світло надії».

Тренінг тривав два дні 31 березня та 1 квітня 2012 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка.

Учасники вчилися розмежовувати поняття «дружба», «закоханість», «кохання»; по-справжньому усвідомлювати вагу відповідальності за власне репродуктивне здоров’я перед створенням сім’ї; учасники тренінгу мали можливість в рольових іграх побувати в ролі як батьків, так і дітей.

Самостійно визначити значимі для кожного особистісні якості майбутнього чоловіка та дружини, а також з’ясувати основоположні критерії при створенні сім’ї.

Навчання в молодіжному проекті триває. Учасників  очікує ще значна кількість цікавих лекцій, семінарів та тренінгів.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини