Архів

Друк

Через художню творчість діти можуть висловити своє ставлення до лісу

У рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства та Полтавська обласна організація  Товариство лісівників України за підтримки Головного управління  освіти і науки Полтавської ОДА  в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» в період з березня по липень 2012 року проводять конкурс дитячого малюнка за темою „Людина та Ліс”.

Головною  метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.

До участі у конкурсі дитячого малюнку запрошуються учні молодших класів (1-4 клас) та у конкурсі дитячого твору учні 5-8 класів загальноосвітніх середніх навчальних закладів, розташованих на території діяльності державних лісогосподарських підприємств.

Перший етап конкурсу триває до 14 травня. Усі роботи можна направляти до місцевих лісогосподарських підприємств, що розташовані на території Полтавської області.

Оформлення матеріалів

На конкурс подаються малюнки форматом А-4. Малюнки, виконані на папері іншого формату,  не розглядатимуться.

На конкурс твору подаються роботи написані виключно на аркушах формату А-4. Об’єм твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. Роботи, написані на папері інших форматів, виконані на комп’ютері, значно більшого об’єму, в т.ч. за рахунок можливого художнього оформлення, не розглядатимуться. На титульному аркуші необхідно вказати:

  • назву малюнка;
  • прізвище, ім’я автора;
  • вік;
  • школа, клас;
  • домашня адреса, телефон.

Критерії оцінки малюнка

Для розгляду прийматимуться лише роботи виконані фарбами або олівцями, без застосування інших способів та матеріалів при виконанні художніх робіт.

При оцінюванні робіт враховується вмінні викладення теми, художнє виконання, оригінальність ідеї.

Критерії оцінки твору

У першу чергу враховуватиметься розуміння авторами вагомості значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю.

Твір може містити власні погляди на збереження та відтворення лісів, проблеми пов’язані з лісами нашої країни та можливі, на думку автора, шляхи їх вирішення.

Переможці конкурсів отримають цінні подарунки.

Нагородження переможців конкурсу кожного етапу організовується керівниками лісогосподарських підприємств, відповідних організацій Товариства лісівників України. До участі в церемонії нагородження запрошуються керівники району, області, працівники відділів освіти, представники громадських організацій, ЗМІ

Прес-служба Полтавського обласного управління
лісового та мисливського господарства

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини