Архів

Друк

Полтавцям пропонують усиновлювати дітей

«Знову якісь цифри»… Саме так більшість із нас сприймає статистику про дітей-сиріт.

Ніхто й не замислюється, що за кожною «цифрою» прихована доля самотньої дитини. «Батьків не обирають», – каже нам народна мудрість, а для покинутих малюків це прислів’я виглядає як вирок. На жаль, багатьом зі знедолених дітей так і доводиться зростати без батьків. Стереотипи заважають нам вчинити шляхетно і подарувати дитині сім’ю.

Історія людства налічує безліч прикладів, коли всиновлені діти здобували визнання в суспільстві саме завдяки обранню нової родини. Норма Джинн (більш відома як Мерілін Монро), Стів Джобс (засновник корпорації Apple), Гай Річі (видатний режисер сучасного кіно), Майк Тайсон (відомий боксер), – всі вони теж були змушені зростати без батьківської опіки. Та саме прийомні родини надали їм шанс досягти успіху в житті і стати кумирами для багатьох із нас.

Дитина повинна зростати в сім’ї рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я – прийомна. Держава підтримує такі сім’ї. Прийомну сім’ю та дитячий будинок сімейного типу супроводжує соціальний працівник, психолог, які допомагають долати труднощі. Прийомні батьки отримують щомісячні кошти на утримання дитини.

Візьміть дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, з інтернатного закладу в свою родину і ви подаруєте їй шанс відчути смак повноцінного життя.

На сьогоднішній день в Полтаві діє 1 Дитячий будинок сімейного типу та створено 4 прийомні сім’ї, де діти відчули батьківське тепло, любов, ласку та доброту.

З питань створення прийомної сім’ї звертайтеся до Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Полтава, вул.Жовтнева, 36, кім.146, 147, тел.(0532) 56-20-52, 56-25-13,2-09-89.

Змушені через чужі помилки бути самотніми, діти все ж не втрачають надії стати щасливими і чекають на Ваше правильне рішення. Кожен день ваших вагань віддаляє мить здійснення їхньої мрії.

Поділіться з друзями:   

Останні новини