Архів

Друк

У Полтаві пройшов обласний конкурс талантів дітей багатодітних родин

18 березня, у день, коли нарешті весна здобула перемогу над зимою, боролися за звання найкращого діти багатодітних та малозабезпечених сімей.

У Міському будинку культури проводився ІІ тур ІХ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини». Участь у ньому цього дня взяли дітлахи багатодітних та малозабезпечених сімей Полтави та області. Діти віком від 8 до 16 років мали змогу проявити себе у восьми номінаціях:  «вокальне мистецтво», «патріотична пісня», «хореографія», «музичне виконання», «образотворче мистецтво», «художнє та авторське виконання», «оригінальний жанр», «декоративно-прикладне мистецтво». Конкурс був започаткований ще у 2001 році громадською організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «за майбутнє дітей України» за підтримки Комуністичної партії України та Міністерства соціальної політики України.

Про мету конкурсу розповіла Руслана Крайнова голова Полтавської обласної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»:

– Мета нашого конкурсу – відродження багатодітної сім’ї, надання можливості дітям реалізувати свої творчі потенціали. Сьогодні представлені таланти 186 дітей із 22 районів і міст області.

Офіційний початок конкурсу був назначений на 11-ту годину, але учасники почали готуватися до заходу ще задовго до приходу гостів. Діти, які брали участь у номінаціях «образотворче мистецтво» та «декоративно-прикладне мистецтво» розкладали свої роботи на столах, даючи змогу як журі, так і гостям насолодитися їхніми роботами.

14-ти річна Наталія Прохніч учениця ЗОШ №34 представила роботи із бісеру, вишивки, вироби із солоного тіста, інше:

– Вишивати хрестиком навчила ще у дитинстві мама, потім мені захотілося ліпити із солоного тіста, а останнім часом захопилася бісероплетінням: побачила у школі дівчата плели, сподобалося. Ідеї для робіт беру чи то із книжок, чи сама вигадую певні композиції, як, наприклад, із останньою моєю роботою «Букет троянд».

Оцінювали роботи учасників представники культури та мистецтва Полтави на чолі з головою Полтавської обласної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Русланою Крайновою.

Перемогу здобули сьогодні 33 дитини у восьми номінаціях, які у квітні-травні цього року продовжать боротися за перемогу у ІІІ турі конкурсу, який проходитиме у МДЦ «Артек».

Юлія Новікова

Фоторепортаж:

Поділіться з друзями:   

Останні новини