Архів

Друк

У Полтаві відкрили «Школу молодої сім’ї»

Уже у перший день весни лунали пісні про кохання, говорили про сімейну злагоду та подружнє щастя.

1 березня у стінах Полтавського художнього музею ім. М.Ярошенка відбувалося відкриття Полтавської школи молодої сім’ї – молодіжного проекту, який переміг у конкурсі соціально-значимих проектів минулорічної «Школи місцевого самоврядування «Лідер майбутнього»».

Про мету та ідею створення цієї школи нам розповіла одна із його організаторів та ініціаторів – Бобр Юлія:

– Маємо на меті допомагати юним подружнім парам та тим, хто тільки збирається створити сім’ю, ми прагнемо відновити вже загублені сімейні цінності. Намагатимемося охопити якомога більший спектр проблем, які можуть виникати у молодих людей у подружньому житті і тому на свої лекції запрошуємо спеціалістів з різних галузей. Це психологи, сексологи, юристи, фінансисти та інші. Сподіваймося, що всі ці тренінги допоможуть молоді у створенні гарних міцних стосунків.

Організатори вирішили створити таку незвичну школу після того як зіткнулися із проблемою кризи сімейних стосунків у сучасному суспільстві. Провівши опитування, вони зрозуміли, що молодь має певні проблеми та прагне їх вирішити, але не знає яким чином. Саме тому і виник подібний проект.

Стати слухачами школи могли молоді люди, які вчасно подали анкети на участь та «витримала» конкурсний відбір. Для 60 учасників буде проведене тримісячне (березень – травень 2012) безкоштовне навчання. Тренінги та лекції спрямовані на формування позитивного іміджу сім’ї в очах молоді, підготовка її до сімейного життя, батьківства та виховання сімейних цінностей.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (гуманітарної сфери) Світлана Порохня зазначила, що такі проекти будуть сприяти утворенню міцних сімей та завдяки ним зменшиться кількість розлучень, відмов від дітей та випадків насильства у сім’ї.

Савело Лілія – одна із учасниць школи – розповіла про причини, які спонукали її вступити до школи:

– Після затвердження проекту я зрозуміла, що маю взяти у ньому участь, оскільки на сьогодні дуже вагомою є проблема розлучень, а цей проект допоможе нам зрозуміти як правильно себе поводити в деяких ситуаціях, як навчитися розуміти і відчувати один одного. Бажаю щоб з цього проекті ви взяли багато чого нового, корисного і позитивного для себе. І пам’ятайте, що все у ваших руках!

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно з випускниками молодіжного проекту «Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього» (другий набір) мають надію, що цей проект стане традиційним і буде щороку допомагати молоді порозумітися із таким непростим почуттям, як кохання.

Юлія Новікова
Поділіться з друзями:   

Останні новини