Архів

Друк

Робоча група Кабінету Міністрів України перевірила інтернатні заклади області

Відповідно до рішення засідання Кабінету Міністрів України 18-19 січня в області працювала робоча група на чолі з Вірою Шинкаренко зі здійснення перевірки інтернатних закладів щодо створення належних умов для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У перевірці брав участь голова громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб, а також представники головних управлінь освіти і науки, охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей облдержадміністрації, кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Полтавській області.

Робоча група відвідала освітянські заклади: Полтавську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів №2 ім. Н.К.Крупської Полтавської обласної ради, Гадяцький дитячий будинок Полтавської обласної ради та Зіньківський будинок-інтернат системи соціального захисту населення.

Результати проведеної перевірки будуть узагальнені на рівні Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з подальшим інформуванням Кабінету Міністрів України.

Поділіться з друзями:   

Останні новини