Архів

Друк

У Полтаві розпочав роботу центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі

Відкриття центру відбулося за участю заступника голови облдержадміністрації Олександра Коваля. Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі покликаний допомагати людям, які втратили соціальні зв’язки та лишилися без постійного місця проживання.

У центрі створені елементарні умови для розміщення, харчування та надання першої медичної допомоги.

Відтепер буде забезпечений не лише соціальний захист бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, а також і загальна безпека інших громадян, контролюватиметься криміногенна та епідеміологічна ситуація серед бездомних.

На сьогодні центр може вмістити 14 осіб, а вже до кінця місяця, коли завезуть меблі, він стане притулком для 30 чоловіків.

Центр працюватиме у двох напрямках.

  • Перший – це кімната нічного перебування бродячих людей, які ніде не проживають, їм нічого їсти та у них низька мотивація до змін. Вони зможуть прийти сюди в будь-який час та отримати допомогу. Зараз у центрі є одна кімната для таких людей, вона розрахована на 10 чоловік. Для таких бездомних створена окрема їдальня.
  • Другим напрямком є допомога для тих, хто хоче змінити своє життя.

Для них передбачені кімнати з кращими умовами, окремо для жінок та чоловіків.

З „клієнтами” кімнати адаптації центр заключає договір, де зобов'язується відновити документи, допомогти з працевлаштуванням та поверненням в життя. Бездомний у свою чергу бере на себе відповідальність за власне життя.

Процес адаптації для таких людей, за словами Романа Дрозда, триватиме десь до півроку.

Ще у центрі прихисток зможуть знайти матері з дітьми. Там створили окрему кімнату для таких жінок. Харчуватимуться вони окремо, для них передбачена кімната для дозвілля та роботи з психологом.

Розміщений вищевказаний центр у місті Полтаві по провулку Шевченка, 5а, його керівником є Роман Антонович Дрозд. Контактні телефони : 050-527-87-55, 063-491-77-60.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини