Архів

Друк

У Галереї мистецтв привітали почесних донорів України та активістів донорського руху

Десятки полтавців різного віку постійно віддають частинку себе задля порятунку життів інших людей. Роблять це на добровільних та безоплатних основах.

Голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Плюсніна, яка є автором проекту «Розвиток безоплатного донорства у місті Полтаві» і організатором цього урочистого заходу в Галереї мистецтв, привітала присутніх та пообіцяла, що питанню донорства і далі надаватиметься належна увага та підтримка. Також лунали слова вдячності від голови міської депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства Людмили Лисенко.

Про надзвичайну важливість донорства говорили начальник управління охорони здоров'я міськвиконкому Сергій Котов та заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Полтавської ОДА Юрій Курилко. Переконували, що лише завдяки присутнім, в Полтавській області не виникає випадків катастрофічної нестачі крові, а ситуація із донорством є плановою та стабільною.

Усім почесним донорам на знак подяки були вручені подарунки від Товариства Червоного Хреста, а творчі колективи підготували для них чудові номери.

Поділіться з друзями:   

Останні новини