Архів

Друк

Дротове радіо - найдешевша інформація

Питання організації роботи дротового мовлення в сучасних умовах, забезпечення потреб населення в інформації розглядалися сьогодні на нараді керівників міських та районних радіоредакцій, яку організувало управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Актуальності порядку денному додало скорочення мережі проводового мовлення, приватизація „Укртелекому”, економічні та суспільно-політичні процеси й реалізація програми реформ у країні і не останній фактор – тривала перерва у таких зустрічах.

На нараді виступили: начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації Микола ПЕРЕПЕЛИЦЯ, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лілія МИРОНОВИЧ, заступник директора Полтавської філії ВАТ „Укртелеком” Олександр ПІВЕНЬ, генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії „Лтава” Микола ЛЯПАНЕНКО.

У дискусії взяли участь практично всі учасники наради. Йшлося не лише про творчий процес і перспективи, а й про проблеми та шляхи їх подолання. Усі виступаючі зійшлися на тому, що треба будь-що зберегти мережу дротового мовлення, адже на сьогодні це найнадійніша і найдоступніша форма донесення інформації до населення, особливо у віддалених селах. Там дротове радіо за висловлюваннями людей життєво необхідне. І хоча на Полтавщині, як і в усій Україні, мережа дротового мовлення в силу різних причин помітно скоротилася, область посідає четверте місце в державі по кількості радіоточок і перебуває в лідерах по насиченості в розрахунку на душу населення. Відзначалася позитивна співпраця у цих питаннях з боку Полтавської дирекції „Укртелекому” та керівників на місцях, а також взаєморозуміння з боку ВАТ „Полтаваобленерго”, матеріальні ресурси якого використовуються для доставки сигналу. Говорилося й про необхідність посилення співпраці між журналістами та органами влади, яка необхідна для забезпечення об’єктивності інформації, активного залучення населення до обговорення, прийняття й реалізації рішень місцевих та центральних органів влади.

Віктор КІКОТЬ. Головне управління інформаційної та внутрішньої політики ОДА

Поділіться з друзями:   

Останні новини