Архів

Друк

Відтепер парк у Кременчуці має високий статус і власну комплексну програму

У Кременчуці затвердили комплексну програму розвитку комунального закладу культури «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» на 2011-2015 роки.

Парк культури і відпочинку «Придніпровський» є улюбленим місцем відпочинку кременчужан та гостей, але висока зношеність основних фондів та недостатній рівень фінансування стали причиною того, що його діяльність є нерентабельною. З метою створення сучасного парку культури і відпочинку, розвитку його інфраструктури та матеріально-технічної бази, збереження його як унікальної пам’ятки садово-паркового мистецтва 29 березня на сесії Кременчуцької міської ради депутати затвердили комплексну програму розвитку комунального закладу культури «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» на 2011-2015 роки. На впровадження цієї програми в життя протягом 5 років передбачається 35 млн. грн.. Ескізний проект реконструкції парку було розроблено ще у 2007 році, але, на жаль, на цьому етапі тоді все зупинилося. Сьогодні у планах міської влади не тільки благоустрій території парку , а й придбання нових атракціонів, проектування та реконструкція електромереж, залучення інноваційних технологій для догляду за територією парку. Заступник міського голови Віталій Малецький вважає, що у парку має бути виконано зонування: територія відпочинку, атракціонів та об’єктів громадського харчування. Це не було передбачено ескізним проектом, але, на думку віце-мера, має бути обов’язково враховано в робочому проекті.

Віталій Малецький зазначає, розпочнуть реалізацію програми з придбання у цьому році нових атракціонів та реконструкцію діючих, за допомогою яких парк зможе заробляти додаткові кошти. В бюджеті міста наступного року планується передбачити понад 270 тис. грн. на створення робочого проекту парку. Сьогодні вже завершено відновлення освітлення парку і тепер у вечірній час вся територія парку буде освітлюватись.

Поділіться з друзями:   

Останні новини