Архів

Друк

У минулому році полтавців працевлаштували на 102,5%

Обласний центр зайнятості інформує про перевиконання показників позаминулого року.

28 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, яке за участі заступника голови обласної ради Володимира Марченка, керівників профільних управлінь, провів голова комісії Анатолій Олійник.

Депутати у ході роботи схвалили зміни до показників обласного бюджету на 2011 рік. Як повідомив заступник Головного фінансового управління Павло Кропивка, на утримання установ обласного значення, проведення заходів та формування бюджету розвитку за рахунок вільного залишку бюджетних коштів на початоку року спрямовується 30, 5 млн. грн, збільшуються видатки на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на суму 22,3 млн.грн., в т.ч. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на 20,0 млн.грн., зростають видатки по галузі будівництва на суму 6,3 млн. грн. За рахунок розподілу залишку коштів на початок року збільшуються видатки на охорону навколишнього природного середовища на суму 16, 5 млн. грн.

Комісія розглянула та підтримала проект рішення «Про внесення змін до обласної Програми зайнятості населення на 2010-2011 роки, затвердженої рішенням двадцять четвертої сесії обласної ради п’ятого скликання від 26 лютого 2010 року». Як доповіла директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, завдання обласної Програми зайнятості щодо надання соціальних послуг незайнятому населенню та безробітним у 2010 році виконано: з працевлаштування – на 102,5 % (працевлаштовано 35,9 тис.осіб, що на 6% більше порівняно з 2009 роком); з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації –на 113,9% (навчанням охоплено 8,7 тис. безробітних, що на 11,1% більше порівняно з 2009 роком). Заходами активної політики зайнятості у 2011 році передбачено охопити 70,3 тис. осіб (71,9% від загальної чисельності незайнятих громадян, які отримуватимуть послуги державної служби зайнятості). Основним завданням, яке визначене в проекті рішення сесії обласної ради, є реалізація комплексу заходів, спрямованих на стабілізацію ринку праці. Йшлося про створення центру профтехпідготовки, де на рік проходитимуть навчання 4-5 тисяч безробітних.

За матеріалами обласної ради

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини