Архів

Друк

Управляючі компанії - гарна альтернатива

До виконавчого комітету Кременчуцької міської ради  часто надходять скарги від кременчужан на роботу управляючих компаній. Крім цього, мешканці хочуть знати, куди витрачаються кошти, які вони сплачують за екс витрати.

Заступник начальника УЖКГ Оксана Кійло, зазначає, що прозорість  можлива, якщо у будинку буде створено будинковий комітет, який представлятиме інтереси мешканців міста у всіх інстанціях, в тому числі  ТОВ «Житлорембудсервіс» та «Добробит». Будинковий комітет матиме право звертатися до управляючих компаній з вимогою надати для ознайомлення документи, щоб перевірити, скільки коштів було сплачено мешканцями будинку, і на які цілі їх було витрачено. Якщо ж виявиться, що  ті чи інші роботи були виконані лише на папері, або не в повному обсязі, мешканці будинку зможуть вимагати усунення недоліків. В той же час, вони можуть вести з управителями конструктивну розмову щодо того, які роботи на зібрані у їх будинку кошти необхідно виконати першочергово, які можна відкласти на певний час.

Для того щоб створити домовий комітет,  хоча б 50% мешканці будинку мають зібрати збори, визначитись з кандидатурами представників комітету, скласти протокол та надати його в управління житлово-комунального господарства міста. На підставі цього протоколу рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради буде створено домовий комітет, який і  матиме право представляти інтереси мешканців будинку. В управлінні житлово-комунального господарства міста закликають мешканців багатоповерхових будинків створювати домові комітети, адже це реальний шанс для мешканців багатоповерхових будинків відстоювати свої інтереси у різних інстанціях, контролювати роботу управляючих компаній.

За матеріалами виконкому Кременчуцької міської ради
Поділіться з друзями:   

Останні новини