Архів

Друк

Понад 300 тисяч гривень матеріальної допомоги спрямовано полтавцям за особистими зверненнями

Міський голова Олександр Мамай провів засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та ухвалено ряд важливих для життєдіяльності міста рішень.

Зокрема, такі стосувалися надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, надання адрес, проведення громадських слухань, затверджень розпоряджень міського голови.

Серед іншого, на виконання програми соціального забезпечення «Турбота», члени виконкому ухвалили рішення «Про виділення коштів». Відповідно до нього, 304 тисячі 200 гривень спрямовано мешканцям Полтави для виплати матеріальної допомоги за особистими зверненнями та за поданням депутатів Полтавської міської ради.

Також, відповідно до рішення, одноразову матеріальну допомогу отримають:

- тринадцять учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 1 тисячі гривень кожному;

- шість дружин померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою по 500 гривень кожна, на загальну суму 3 тисячі гривень;

- особа, якій у червні 2018 року виповнюється 105 років (до Дня народження) в сумі 2 тисячі гривень.

На загальну суму 8 тисяч гривень матеріальної допомоги спрямовано чотирьом родинам, в яких померли учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії, особа з інвалідністю внаслідок війни (воїн-інтернаціоналіст) по 2 тисячі гривень кожній.

Матеріальну допомогу також отримають дві родини в яких померли особа та учасник бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 10 тисяч гривень кожна.

Окрім цього, будуть перераховані кошти двом батькам (опікунам) на лікування дітей з захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування по 20 тисяч гривень кожному.

Щомісячно з травня по грудень 2018 року буде проведено виплату матеріальної допомоги матері дитини з важким захворюванням, для забезпечення її підгузками по 630 гривень, на загальну суму 5 тисяч 40 гривень.

Передбачено зазначеним рішенням і фінансування громадської організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» для проведення реабілітації дітей з інвалідністю до 18-ти років, хворих на дитячий церебральний параліч та інших, яким показано надання медичних послуг з реабілітації в ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» м. Трускавець на загальну суму 199 тисяч 900 гривень.

Також, під час засідання виконкому ухвалили рішення про виділення коштів до Дня медичного працівника. Відповідно до нього, матеріальну допомогу у розмірі 700 гривень отримають особи, що працюють у закладах, установах, громадських та інших організаціях галузі охорони здоров’я. Загальна сума видатків становить 8 мільйонів 388 тисяч 100 гривень.

Затвердили під час виконкому і рішення стосовно проведення масового культурно-мистецького заходу з нагоди Дня молоді, яке відбудеться 24 червня о 20.00 на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини