Архів

Друк

Зі святом Воскресіння Христового привітали родини в яких виховуються трійнята та багатодітні родини учасників АТО

Напередодні Великодня, фахівці управління у справах сім’ї, молоді та спорту привітали сім’ї, в яких народилася трійня, а також багатодітні сім’ї учасників антитерористичної операції.

Начальник управління Олена Ромас зазначила, що такі заходи – традиційні:

- Щороку ми вітаємо родини багатодітні родини зі святами, активно співпрацюємо з ними. Багато з них уже стали для нас друзями.

Цього дня фахівці управління привітали чотири багатодітні родини, дві з яких – родини, у яких народилися трійнята.

У родині Олени Попової зростає три сина: Андрій, Святослав та Нікіта. Нині їм уже по три з половиною рочки. Жінка розповіла: не дивлячись на те, що виховувати одразу три хлопчики – важко, бути їхньою матір’ю – неймовірне щастя:

- Зараз вони дуже активні, їх цікавить, усе, що відбувається довкола. Потрібно бути дуже уважною, аби угледіти все. Але так цікаво спостерігати, як вони ростуть, бо вони водночас такі однакові, і такі різні.

Малечі подарували олівці та альбоми для малювання, паски та інші смаколики. Окрім цього, родині вручили «великодній кошик» до святкового столу.

Привітали з прийдешнім Великоднем і родину Фисунів. Нині Лідія та Станіслав Фисуни виховують п’ятеро дітей, у числі яких трійня Денис, Дмитро та Дарина. Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас вручила смачні паски, продукти до великоднього столу, а також набір канцелярських товарів для дітей. У свою чергу родина віддячила гостям за постійну увагу та турботу та подарувала на згадку «Великоднє дерево», зроблене власними руками.

Серед тих, кого привітали цього дня з прийдешнім святом, - дві багатодітні родини учасників антитерористичної операції. Вони отримали в подарунок великодні набори до столу, смачні паски, канцелярські товари та набори кухонного посуду.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини